Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Hurtownia Antar to znany na rynku dystrybutor specjalistycznych artykułów bhp. W sprzedaży mamy artykuły ochrony przed zagrożeniami biologicznymi, wirusami i skażeniami epidemiologicznymi, kombinezony, fartuchy, maseczki. Kombinezony ochronne z plavitexu to specjalne kombinezony zabezpieczające przed zagrożeniami biologicznymi, chemicznymi i radiologicznymi. Plavitex to materiał, który składa się z trzech warstw i charakteryzuje się wysoką odpornością na rozprzestrzenianie się wirusów, bakterii, grzybów, a także substancji chemicznych i promieniowania.

Fartuch ochronny biały AJ-FCOVID na koronawirus
Ekspresowa wysyłka
Fartuch ochronny biały AJ-FCOVID na koronawirus
Producent: PROS
Cena: 95,03 zł 77,26 zł netto

Dostępny online Wysyłka 48 h

Kombinezon ochronny biały AJ-KCOVID na koronawirus
Ekspresowa wysyłka
Kombinezon ochronny biały AJ-KCOVID na koronawirus
Producent: PROS
Cena: 184,43 zł 149,94 zł netto

Dostępny online Wysyłka 48 h

Dostępne w sklepie i hurtowni Antar, kombinezony ochronne z plavitexu są używane przede wszystkim przez personel medyczny i ratowników, którzy są narażeni na kontakt z materiałami biologicznymi, chemicznymi i radiologicznymi. Kombinezony te zapewniają pełną ochronę przed zakażeniem i kontaminacją, ponieważ zapobiegają przenikaniu cząstek biologicznych, chemicznych i radiologicznych przez skórę.

Kombinezony ochronne z plavitexu są wygodne w noszeniu i zapewniają pełną ochronę przed zagrożeniami biologicznymi, chemicznymi i radiologicznymi. Są one wykorzystywane w szpitalach, laboratoriach, a także podczas akcji ratowniczych i działań w sytuacjach kryzysowych, aby zminimalizować ryzyko zakażenia i kontaminacji.

Warto jednak pamiętać, że kombinezony ochronne z plavitexu nie są w stanie zapewnić pełnej ochrony przed wszystkimi zagrożeniami biologicznymi, chemicznymi i radiologicznymi. Należy je stosować zgodnie z instrukcjami i zaleceniami producenta oraz służb medycznych, a także stosować inne środki ochrony, takie jak rękawice, maseczki i gogle, w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia.

Firma Antar cieszy się wieloletnim doświadczeniem na rynku artykułów bhp i służy fachową poradą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pokaż więcej
zwiń opis
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl