Wysyłka i płatności

Metody dostawy przesyłki:

- za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost lub Fedex na terenie Polski pod adres wskazany w zamówieniu.

- odbiór osobisty w siedzibie firmy - Kraków, ul. Lea 114 w godzinach poniedziałek-piątek: 8:00 - 16:00.


Termin realizacji zamówienia towarów wynosi od 24 godzin do 5 dni roboczych (nie licząc sobót, niedzieli i świąt). Na karcie każdego produktu podany jest termin wysyłki. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o różnych terminach wysyłek - ostateczny termin wysyłki całego zamówienia liczony jest jako najdłuższy danego produktu. W przypadku ewentualnych zmian w terminie realizacji zamówienia, sklep poinformuje o tym zamawiającego.

Koszt dostarczenia zamówionego towaru wynosi w zależności od wybranej formy płatności:

Przelew bankowy Shoper Płatności:

  • do 499 zł brutto – koszt wysyłki - 14,76 zł brutto (dostawa do paczkomatu InPost)

  • do 499 zł brutto – koszt wysyłki - 18,45 zł brutto (dostawa pod adres wskazany w zamówieniu)
  • powyżej 499 zł brutto – DARMOWA DOSTAWA

     

     

 

Pobranie u kuriera

  • Przesyłka płatna przy odbiorze  - 22,00 zł brutto

 

Formy płatności

Wpłata na konto antar.pl przed wysyłką

Kupujący decyduje sam o wpłacie kwoty za zakupy w placówce bankowej, za pomocą banków online, na poczcie bądź w innych placówkach przyjmujących takie wpłaty. Jeśli Kupujący wybiera tę formę zapłaty, otrzyma e-maila, który zawierał będzie numer konta multilampy.pl oraz kwotę jaką należy wpłacić za towar. Ważne jest podanie w tytule wpłaty numeru zamówienia.

Numer konta bankowego: Alior Bank 53 2490 0005 0000 4500 3094 7177

Wpłata na konto (e-Przelew, e-Transfer, karta kredytowa)

Kupujący może dokonać wpłaty za pośrednictwem wybranych operatorów szybkich płatności podczas składania zamówienia. Sklep oferuje następujące formy szybkich płatności:

- Shoper Płatności (operator Przelewy24 - Platforma bezpiecznych transakcji natychmiastowych: przelewy on-line z wybranych banków, karty kredytowe (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro). 

Gdy Kupujący zdecyduje się na taki sposób zapłaty, otrzyma bezpośredni link na stronie Shoper Płatności gdzie szybko i sprawnie będzie mógł dokonać przelewu.

Płatność za pobraniem

Kupujący dokonuje zapłaty za zamówiony towar w momencie jego dostarczenia przez firmę kurierską. Pracownik firmy kurierskiej pobiera od Kupującego opłatę równą wartości zakupionego towaru, kosztów transportu i pobrania. Opłaty te doliczane są w momencie składania przez Kupującego zamówienia i wyboru formy płatności

Uwaga! Opcja ważna tylko w przypadku przesyłek gdzie kwota pobrania nie przekracza 5 000 zł.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w dziale regulamin 

 

 

 Jak długo będę czekał na dostawę?

Co decyduje?

 

1. Najczęściej o tym kiedy wysyłamy spakowane zamówienie decyduje to czy dany produkt jest u nas na magazynie czy musimy go wpierw zamówić.

Jeżeli produkt występuje na magazynie informuje nas o tym zielony znaczek Ekspresowej wysyłki

Jeżeli wybierzemy dany towar na jego karcie produktu jest również dostępna informacja o ilości tego towaru na naszym magazynie

2. Drugim parametrem decydującym o szybkości realizacji zamówień jest częstotliwość otrzymywanych dostaw zależna od Importera / Producenta wyrażona na karcie produktu przez Dostępność:  48 h, lub 3 dni, lub 5 dni, lub 7-14 dni

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl