Łatwe zwroty do 30 dni

 [Panel łatwych zwrotów]

Gwarancja Satysfakcji daje Ci 30 dni na dokonanie zwrotu części lub całości zamówienia, jeśli nie spełnia ono Twoich oczekiwań. 

 

Zapewniamy prosty i szybki proces zwrotu, abyś mógł czuć się pewnie dokonując zakupów w naszym sklepie.

 

Aby ułatwić procedurę zwrotu, udostępniamy specjalną aplikację łatwe zwroty, do której link znajduje się poniżej:

[Panel łatwych zwrotów]

 

Łatwa procedura zwrotu pozwala budować pozytywne doświadczenia zakupowe i zachęca do ponownych zakupów.

Nasz intuicyjny moduł usprawniający komunikację sprawia, że wszystkie informacje są dostępne w systemie i widoczne dla obu stron procesu. Dzięki temu cały proces zwrotu jest szybki i przejrzysty.

Dodatkowo, nasza czytelna polityka zwrotów pomaga kupującym znaleźć najważniejsze zasady w jednym miejscu, co zapewnia pełną przejrzystość i komfort zakupów.

 

Zasady zwracania zakupów

Jeśli zamówiony produkt okazał się nietrafiony, możesz go w łatwy sposób zwrócić. Wystarczy, że skorzystasz z naszej strony zwrotu zakupów, dostępnej pod adresem https://furgonetka.pl/zwroty/5e471dc3-acc9-494c-ac58-41b928731e2f.

Wybierasz produkty do zwrotu

Wybierasz produkty do zwrotu

Możesz zwrócić wszystkie produkty lub tylko niektóre z nich, masz na to 30 dni.

Określasz szczegóły przesyłki

Określasz szczegóły przesyłki

Pakujesz produkty do paczki, wybierasz opcję dostawy i opłacasz przesyłkę zwrotną.

Odsyłasz paczkę

Odsyłasz paczkę

Przekazujesz przesyłkę zwrotną kurierowi lub zanosisz ją do  wybranego punktu nadania.

Otrzymujesz zwrot pieniędzy

Otrzymujesz zwrot pieniędzy

W ciągu 7 dni otrzymujesz zwrot pieniędzy, o czym zostaniesz poinformowany mailowo.

 
 
Prawo odstąpienia od umowy

Masz prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny. Pamiętaj jednak, że towar nie może posiadać śladów użytkowania. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji w terminie 30 dni od dnia, w którym Ty lub osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie fizycznie otrzymałeś/otrzymała zakupiony towar.

Za jednoznaczne oświadczenie uznajemy zarejestrowanie zwrotu na naszej stronie zwrotu zakupów (i taką formę rekomendujemy).

[Panel łatwych zwrotów]

Jeśli wolisz, możesz przesłać oświadczenie o odstąpieniu pocztą elektroniczną na adres antar@antar.pl lub tradycyjną na adres:

Antar Piotr Małyjurek
ul. Lea 114, 30-133 Kraków

 

Zwrot pieniędzy

W przypadku odstąpienia od umowy, zwrócimy Ci kwotę zapłaconą za towar oraz koszt dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów, wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego, niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany w naszym sklepie), w terminie nie później, niż w ciągu 30 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
Zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania zwracanych towarów.
Jeśli wybierzesz zwrot za pośrednictwem naszej strony do zwrotu zakupów, dowodem potwierdzającym odesłanie zwracanych towarów będzie status przesyłki zwrotnej, który otrzymamy automatycznie po zgłoszeniu zwrotu.
Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jak w pierwotnej transakcji, chyba że wyrazisz zgodę na inne rozwiązanie.

Zwrot towaru

Zwracane przedmioty należy odesłać lub przekazać do naszego sklepu niezwłocznie po poinformowaniu nas o odstąpieniu od umowy. Koszt odesłania towaru do naszego sklepu ponosi osoba zwracająca.

Zwracane przedmioty należy odesłać na adres:

Antar Piotr Małyjurek
ul. Lea 114, 30-133 Kraków 

[Panel łatwych zwrotów]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl