Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies

Wyszukiwarka

Producenci

Chcemy by Państwo skoncentrowali się na meritum swojej działalności i dlatego przygotowaliśmy dla Państwa usługę zwaną "Outsourcing BHP". Wykorzystując zasoby naszej firmy jako firmy zewnętrznej pozwolimy Wam skoncentrować się na podstawowej działalności, na realizacji priorytetowych celów i zadań związanych z zasadniczą sferą aktywności Waszego przedsiębiorstwa.


Stosując outsourcing w dziedzinie BHP umożliwicie sobie lepsze wykorzystanie swojego potencjału a co za tym idzie większą efektywność działania w tych aspektach Państwa firmy, które są kluczowe dla jej właściwego funkcjonowania. Podstawową zaletą proponowanego przez nas rozwiązania jest jego wpływ na obniżkę kosztów działalności i poprawę efektywności działania firmy.

 

Chcąc zachęcić Państwa do tego rozwiązania prezentujemy korzyści z niego płynące.

 

Oto korzyści naszego outsourcingu BHP

  • Redukcja kosztów - Państwa firma nie będzie ponosić wydatków na magazynowanie środków ochrony pracy gdyż mu będziemy je dostarczać w systemie just-in-time (na czas).

  • Brak ryzyka "nietrafionych" zakupów - gdyż będą Państwo mogli wymienić "nietrafiony" towar na inny bez dodatkowych kosztów.

  • Efektywniejsze wykorzystanie pracowników - zamienimy wiele drobnych dokumentów księgowych w jedną zbiorczą fakturę na koniec okresu rozliczeniowego.

  • Odroczony termin płatności oraz indywidualnie negocjowane warunki zapłaty.

  • Ograniczenie kosztów zatrudnienia - możliwość korzystania z usług doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów naszej firmy w zakresie doboru i stosowania środków ochrony pracy.

  • Przeniesienie odpowiedzialności związanej z prowadzeniem dokumentacji magazynowej - to nasza firma będzie prowadziła kartoteki pracowników Waszej firmy.

  • Eliminacja ryzyka starzenia się technologii - ryzyko to spada całkowicie na barki naszej firmy. Oferujemy Państwu bezpośredni dostęp do najnowszych rozwiązań i produktów z dziedziny BHP.


Przepraszamy, na tę chwilę nie ma możliwości składania zamówień online. W razie chęci złożenia zamówienia prosimy o kontakt na antar@antar.pl lub pod numerem (12) 638 48 33

Mój koszyk  

jest pusty

Logowanie / rejestracja

zapomniałeś hasło? | zarejestruj

Program partnerski

Po zalogowaniu i przy odpowiedniej wysokość zamówienia użytkownik otrzymuje automatycznie atrakcyjne rabaty:

Próg Rabat Obrót
I 5% > 300 zł
II 8% > 600 zł
III 11% > 1 500 zł
IV 14% > 3 000 zł
V 16% > 7 000 zł
VI 19% > 12 000 zł

Obrót to suma wszystkich poprzednich zamówień i aktualnego zamówienia