Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies

Wyszukiwarka

Producenci

O nas

Rdz 1,28

          Po czym Bóg im błogosławił mówiąc do nich „Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną”

        Chcemy by osoby robiące zamówienia w naszej firmie zadowolone wracały do nas w przyszłości, dlatego staramy się oferować dobre warunki współpracy i zapewnić profesjonalną obsługę. Coraz korzystniejsze warunki handlowe zapewnia sam program partnerski zainstalowany w naszym sklepie internetowym. Zamawiający podczas przeglądania i kupowania mają możliwość podglądu cen, które zmieniają się podczas automatycznego naliczania się coraz większych rabatów (szczegóły patrz regulamin). W celu zwiększenia szans na udaną i długotrwałą współpracę kładziemy nacisk na zdrowe relacje międzyludzkie oparte na szczerości i zaufaniu. Kierujemy się zasadami Chrześcijańskimi, które można krótko podsumować i wyrazić w powiedzeniu:, co dajesz to po wielokroć dostajesz. Chcemy, więc dobrze służyć naszym klientom i dzielić się z nimi naszą wiedzą, doświadczeniem, serwisem www, bo wierzymy, że taka posługa zapewnia rozwój i większe korzyści dla wszystkich. 

 

 


Przepraszamy, na tę chwilę nie ma możliwości składania zamówień online. W razie chęci złożenia zamówienia prosimy o kontakt na antar@antar.pl lub pod numerem (12) 638 48 33

Mój koszyk  

jest pusty

Logowanie / rejestracja

zapomniałeś hasło? | zarejestruj

Program partnerski

Po zalogowaniu i przy odpowiedniej wysokość zamówienia użytkownik otrzymuje automatycznie atrakcyjne rabaty:

Próg Rabat Obrót
I 5% > 300 zł
II 8% > 600 zł
III 11% > 1 500 zł
IV 14% > 3 000 zł
V 16% > 7 000 zł
VI 19% > 12 000 zł

Obrót to suma wszystkich poprzednich zamówień i aktualnego zamówienia