Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies

Wyszukiwarka

Producenci

Nadruki reklamowe

W ramach działalności firmy oferujemy wykonywanie nadruków reklamowych na art typu: koszulki, spodnie, bluzy, czapeczki, kaski. Artykuły z firmowym logo stanowią doskonały nośnik informacji i identyfikacji wizualnej firmy. Nadrik na odzieży pracownika jest bardzo skuteczną i tanią formą reklamy państwa działalności. Wykonujemy nadruki na różnych płaszczyznach, materiałach, techniką: flock, flex, sitodruk, haft, termotransfer.

Flock i Flex

Nadruki tymi technikami są wykonywane na bawełnie, poliestrze oraz większość syntetycznych materiałów, z wyjątkiem nylonu. Do nadruków flock i flex stosowana jest folia termotransferowa. Folie charakteryzują się wysoką trwałością, dokładnością i bardzo dobrym pokryciem kolorem.

Termotransfer

Nadruk termotransferowy przeznaczony jest dla niskich nakładów. Niskie koszty nadruku termotransferowego sprawiają, że nawet jeden egzemplarze lub krótkie serie np: kolorowe nadruki okazjonalne na koszulkach, mają niską cenę. Termotransfer umożliwia wydruku wielokolorowych kształtów.

SITODRUK

Sitodrukiem wykonujemy logo jedno i dwubarwne w dużych rozmiarach, na różnych materiałach przy dużych seriach. Uruchomienie sitodruku wymaga przygotowania filmu i sita ale daje dokładne odwzorowanie koloru, wzoru i przy dużych seriach jest najtańszym sposobem wykonywania nadruków.

Haft komputerowy

Haft komputerowy to najefektowniejsza technika ozdabiania odzieży. Choć haft na etapie przygotowania jest bardzo pracochłonny daje unikalne efekty zdobnicze a tworzone kolorowe wzory na odzieży posiadają fakturę powstałą poprzez zróżnicowany sposób kładzenia nitki. Kolorowe nadruki na koszulkach wykonane haftem oprócz walorów zdobniczych posiadają bardzo dużą trwałość. 

 


Przepraszamy, na tę chwilę nie ma możliwości składania zamówień online. W razie chęci złożenia zamówienia prosimy o kontakt na antar@antar.pl lub pod numerem (12) 638 48 33

Mój koszyk  

jest pusty

Logowanie / rejestracja

zapomniałeś hasło? | zarejestruj

Program partnerski

Po zalogowaniu i przy odpowiedniej wysokość zamówienia użytkownik otrzymuje automatycznie atrakcyjne rabaty:

Próg Rabat Obrót
I 5% > 300 zł
II 8% > 600 zł
III 11% > 1 500 zł
IV 14% > 3 000 zł
V 16% > 7 000 zł
VI 19% > 12 000 zł

Obrót to suma wszystkich poprzednich zamówień i aktualnego zamówienia